Czy karta paliwowa się opłaca?

Dodano: 03.10.2013

Wielu przedsiębiorców korzysta aktualnie z leasingu długoterminowego. To bardzo dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm, które nie mogą sobie pozwolić na poważniejsze wydatki. Jedną z opcji takiego wynajmu jest prawo założenia karty paliwowej. Z jakich powodów została stworzona? Czy przyda się każdemu?

Po pierwsza karta paliwowa została stworzona, aby uprawnić monitorowanie wydatków na tankowanie oraz wskazywać najkorzystniejsze oferty z kilkuset stacji paliwowych w kraju. To ciekawe rozwiązanie, bowiem konsument sam może zadecydować, gdzie zakup będzie opłacalny.

Oprócz tego właściciel karty paliwowej może liczyć na atrakcyjne zniżki dla wąskiej grupy klientów oraz kupony i wartościowe nagrody za uczestnictwo w konkursie. Wśród nagród są darmowe tankowania lub gadżety samochodowe.

Aby wyrobić kartę paliwową trzeba powiedzieć o tym podczas zawierania umowy leasingowej. Zazwyczaj firmy zajmujące się wynajmem samochodów współpracują ze stacjami paliw i posiadają bardzo dobre oferty. Karta przyznawana jest po podaniu nr rejestracyjnego pojazdu.

red. Justyna Błahut
skarbowy.biz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *