Faktury z płatnościami online

Dodano: 27.03.2015

Wielu przedsiębiorców szuka optymalnego narzędzia, który usprawni proces płatności między firmą a kontrahentami. Możliwości jakie dają programy do fakturowania, w tym integracje z systemami płatności online pozwalają nawet jednoosobowej, niewielkiej firmie dostarczyć nową jakość.

Giving card

Coraz częściej kupując w Internecie korzystamy z płatności online. Jest to przede wszystkim wygodne, oszczędne, pewne, bezpiecznie i szybkie. Klient jest w obecnych czasach bardzo wymagający i za wszelką cenę chce otrzymać towar jak najszybciej, dlatego tego typu system płatności to idealne rozwiązanie. Dlaczego zatem nie przenieść tego sposobu na wystawiane faktury?

Prowadzenie swojej działalności w chmurze, czyli korzystając z technologii cloud computing, jest obecnie bardzo popularnym trendem na świecie. Firmy korzystają z tego typu narzędzi, aby usprawnić wiele procesów w swojej działalności. Skąd taka popularność? Wbrew opiniom prowadzenie swojego biznesu w chmurze jest bezpieczne. Poza tym możemy korzystać z wielu rozbudowanych funkcji, które ułatwiają prowadzenie własnego biznesu. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie ważne jest szybkie i rozsądne podejmowanie decyzji.

Tak jest w przypadku Firmino.pl – platformy do zarządzania firmą online. Dzięki niej przedsiębiorca jest w stanie wystawiać faktury, zarządzać magazynem, kontrahentami, prowadzić swój kalendarz czy analizować wyniki działalności. Ponadto Firmino.pl jest zintegrowane z systemem PayU, co umożliwia odbieranie płatności online od swoich kontrahentów. To bardzo przydatna i przede wszystkim ważna funkcja, której poszukają obecnie firmy z różnych branż.

Wystarczy połączyć konto w serwisie Firmino.pl z kontem w PayU, a na wystawianych dokumentach w formacie PDF wyświetli się interaktywny link umożliwiający dokonanie natychmiastowego przelewu. Analogiczny link znajduje się również w wysyłanym mailu z fakturą do kontrahenta. Po otrzymaniu płatności aplikacja automatycznie zmieni status wystawianego dokumentu na opłaconą, informując jednocześnie o tym przedsiębiorcę. Brzmi interesująco? Warto sprawdzić to rozwiązanie: https://www.firmino.pl/integracje/payu

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *