Które lokaty posiadają wysokie oprocentowanie?

Dodano: 04.12.2014

Każdy bank stara się przygotować ofertę, która sprosta oczekiwaniom wymagających klientów (indywidualnych i biznesowych). Musi być na tyle zróżnicowana, aby trafić do dużej grupy zainteresowanych odbiorców oraz zaciekawić sceptyków. Tak naprawdę o popularności decydują nie tylko parametry, ale również powszechna opinia na temat banku, renoma, obsługa klienta, profesjonalizm pracowników oraz kwestie techniczne i formalności. W przypadku lokat dla firm i spółek sprawa wygląda podobnie. Przedsiębiorcy powinni mieć wybór i prawo decydowania o podstawowych wartościach (okres obowiązywania lokaty, deponowana kwota). Niestety zazwyczaj na wysokość oprocentowania nie mają wpływu, a bez wątpienia najbardziej działa na wyobraźnię i przyciąga szukających zysku. Która lokata Idea Banku spełnia ten warunek? Dlaczego warto z niej skorzystać?

B

Idea Bank posiada fantastyczne propozycje czterech lokat dla działalności gospodarczych oraz trzy dla spółek. Są idealnie dopasowane do potrzeb wymagających przedsiębiorców oraz odpowiadają na liczne sugestie i dotychczasowe braki. Jednocześnie nie wymagają ogromnych nakładów finansowych (wystarczy tysiąc złotych na początek) i gwarantują korzystne odsetki. Dzięki temu zyskują rozpoznawalność i tytuł bestsellerowego produktu.

Pracownicy banku oraz konsultanci podkreślają, że lokata (http://www.ideabank.pl/firmy-lokaty) OVERNIGHT kierowana jest do spółek. To innowacyjne rozwiązanie i z pewnością zasługuje na uznanie z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że odłożone środki są pomnażane w godzinach nocnych na podstawie zmiennego oprocentowania (WIBID O/N). Można zatem powiedzieć, że pieniądze powiększone o odsetki nie są zamrażane na długie miesiące i trafiają do klienta już następnego dnia rano. Oprócz tego nie ma górnych limitów kwotowych (minimum 20 000 zł) co oznacza, że ulokować można naprawdę duże oszczędności. A co najważniejsze, wniosek z prośbą o uruchomienie lokaty można przesłać za pośrednictwem internetu i uzyskać odpowiedź kilka godzin później.

Natomiast dla małych, średnich i dużych firm strzałem w dziesiątkę jest lokata (http://www.ideabank.pl/dzialalnosc-gospodarcza-lokaty) PRZEDSIĘBIORCZA 5%. Jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest dla przedsiębiorstw, które pragną pomnażać oszczędności i osiągać zyski w związku z poczynionymi inwestycjami. Muszą złożyć wniosek, uzyskać zgodę oraz wpłacić przynajmniej 1 000 zł (maksymalnie 20 000 zł). Lokata pozostaje aktywna przez 30 dni oraz gwarantuje oprocentowanie na poziomie 5% (kapitalizacja następuje na koniec okresu). Może zostać odnowiona, ale na warunkach lokaty STANDARDOWEJ (oprocentowanie: 4%, okres obowiązywania: 3, 6 lub 12 miesięcy, przedział kwotowy: minimum 1 000 zł).

Reasumując, lokaty proponowane przez Idea Bank wyróżniają się elastycznością i korzystnymi warunkami. Każdy klient może zdecydować o wysokości przekazywanej kwoty oraz okresie obowiązywania. W zamian otrzyma wysokie oprocentowanie i pewny zysk. Taka perspektywa z pewnością zachęca przedsiębiorców do przekazania pieniędzy, aby mogły na siebie pracować i dbać o przyszłość firmy. O bezpieczeństwo usług dbają wykwalifikowani pracownicy, którzy rozumieją najważniejsze potrzeby ludzi biznesu i chętnie udzielą porady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *