Na pohybel skomplikowanym CRM-om!

Dodano: 23.01.2015

Jeśli prowadzisz własną firmę z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o wysłaniu ważnego e-maila albo zapłaceniu rachunku. Co więcej na pewno pomyliłeś też kiedyś godzinę spotkania z klientem i mimo jak najlepszych chęci zaniedbałeś wiele innych rzeczy. Pamiętasz jak bardzo się wtedy denerwowałeś? I pewnie w związku z tym wielokrotnie podejmowałeś próby objęcia większą kontrolą całego tego zgiełku, prawda? Usiłowałeś wprowadzić różne zaawansowane technologicznie systemy, które miały Ci pomóc? Wszystkie podejmowane próby skończyły się fiaskiem? Jeśli tak, to ten artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Opiszemy tu bowiem, aplikację, która jest pięknym okazem prostego do granic bólu CRM-u. Musisz koniecznie poznać zalety nieskomplikowanej aplikacji o nazwie miniCRM.

tylko-proste-crmy

Leadowy CRM został stworzony i jest prowadzony przez młodych chłopaków z Bielsko-Bialskiej firmy internetowej Ageno. Ludzie z Ageno znają się na rzeczy, od ponad 10 lat są zaangażowani w projekty internetowe różnego typu. Przez lata zdobyli doświadczenie, potrzebne do stworzenia na prawde prostej i użytecznej aplikacji webowej.

Mamy świetną wiadomość już teraz możesz raz na zawsze pożegnać się ze skomplikowanymi systemami CRM offline. Jeśli potrzebujesz czegoś prostego w obsłudze, a jednocześnie gwarantującego maksymalną skuteczność miniCRM to propozycja dla Twojego biznesu. Usprawnia zarządzanie firma i poprawia kontakt z klientami nie będąc jednocześnie systemem zanadto skomplikowanym tak, by każdy kto ma ochotę mógł z radością z niego korzystać.

Dlaczego miniCRM, a nie żniwiarka?

  • Na pohybel!Prostota obsługi – Tak, tylko tyle a raczej aż tyle, ponieważ jest to bez wątpienia największa zaleta aplikacji na tle innych systemów tego typu. Podczas gdy inne systemy charakteryzuje ogromna liczba funkcji i możliwości, często zbędnych miniCRM koncentruje się na tym, by spełniać swoją rolę, ale jednocześnie być jak najbardziej przystępnym. Funkcje są więc zredukowane do minimum w myśl zasady, że co za dużo to niezdrowo. I niestety często niełatwo. Tak więc dla zachowania jak największej łatwości i przejrzystości system to niewiele ale dobrze przemyślanych funkcji. Chodzi o to, by po krótkim przeszkoleniu każdy pracownik firmy mógł poradzić sobie z obsługa systemu. Narzędzie nie ma być dostępne tylko dla wąskiej grupy specjalistów, ale zostało stworzone po to, by mogło ułatwiać pracę w każdej przeciętnej firmie i cieszyć jak największą liczbę osób. Żeby móc korzystać z systemu w odpowiedni sposób należy odpowiednio go obsługiwać, co w tym przypadku nie stanowi żadnego problemu bowiem z obsługą systemu poradzi sobie każdy nawet jeśli nigdy wcześniej nie miał do czynienia z tego rodzaju narzędziami. Warto zauważyć, że gdyby wymieniony wcześniej system był równie skomplikowany jak konkurencyjne rozwiązania nie spotkał by się z w stosunkowo krótkim czasie z tak dużym zainteresowaniem.
  • Na pohybel!Intuicyjność – System został opracowany w taki sposób, by nie sprawiał użytkownikowi kłopotów i by mógł on nawet jeśli jeszcze niezbyt pewnie czując się w aplikacji intuicyjnie wyczuć jaki kolejny krok powinien wykonać. System jest po to by jak najlepiej służyć użytkownikowi a nie odwrotnie.
  • Na pohybel!Tylko małe firmy – Ukierunkowanie na konkretny typ odbiorcy. Wąska specjalizacja to sposób na sukces w wielu branżach, również w przypadku systemów służących do zarządzania firmą i ułatwiających kontakt z klientami. Nie od dziś powszechnie wiadomo, że to co jest do wszystkiego tak naprawdę jest do niczego, a w tym przypadku dla nikogo. Tylko system wyspecjalizowany to system dobry i skuteczny. Jak można się dowiedzieć w przypadku nazwy aplikacji o której mowa przedrostek mini nie występuje przypadkowo i to on nasuwa skojarzenie z tym o jaki typ odbiorcy chodzi jego pomysłodawcom. Ten CRM jest zgodnie z tym co sugeruje nazwa jest dedykowany głównie małym, nawet jednoosobowym firmom prostym rozwiązaniem.
  • Na pohybel!Niska cena – Bardzo niski koszt wprowadzenia systemu: Aplikacja miniCRM jest zaskakująco niedroga jak na zyski, które przy odpowiednim wykorzystywaniu jej możliwości przynosi swoim użytkownikom. Cennik zaczyna się już od niespełna 30 złotych. Czy to dużo biorąc pod uwagę to, co firma może zyskać? Niewielki koszt jest wielką zaletą na tle konkurencyjnych systemów. Co więcej każdy, kto jest zainteresowany zastosowaniem tego rodzaju udogodnienia w swojej firmie ma możliwość wcześniejszego przetestowania aplikacji. Wystarczy zarezerwować sobie 15 sekund by zacząć korzystać z testowej wersji i przekonać się czy system spełnia absolutnie wszystkie nasze oczekiwania.
  • Na pohybel!Online – Niewątpliwą zaletą systemu jest w porównaniu do innych systemów fakt, że aplikacja jest łatwo dostępna. By do niej dotrzeć nie trzeba podejmować żadnych specjalnych działań. Może ją mieć każdy kto korzysta z Internetu, a więc tak naprawdę niemal każdy. Wystarczy tylko mieć dostęp do najzwyklejszej przeglądarki internetowej. Jest to o tyle dobre, że nie wymaga instalacji wyspecjalizowanego oprogramowania by móc korzystać z możliwości jakie daje system.

Na pohybel skomplikowanym kombajnom!

Prezentacja na issue

Co należy zrobić żeby zacząć korzystać?

To bardzo proste. Jeśli chcesz wypróbować system zanim na dobre wprowadzisz go w swojej firmy to wystarczy, że znajdziesz 10 sekund i założysz sobie konto umożliwiające korzystanie z aplikacji. Ile to kosztuje? Łączna suma to… 0 zł, tak dokładnie 0 zł. Wersja testowa CRM-u jest zupełnie bezpłatna. Być może myślisz teraz, że tkwi w tym haczyk i późniejsze koszty korzystania z systemu okażą się okrutnie wysokie, albo zrezygnowanie z dalszego wykorzystywania wiąże się z ukrytymi opłatami? Że początkowym brakiem opłat ktoś chce zmylić Twoją czujność by potem dobrać się do Twojego portfela? Nic bardziej mylnego. Po pierwsze jeśli po okresie próbnym uznasz (a jest to niemal pewne), że koniecznie musisz na stałe wprowadzić miniCRM.pl do swojej firmy to będzie Cię to kosztowało bardzo niewiele. Najmniejszy pakiet zaczyna się już od niespełna 30 złotych. Zastanów się czy to dużo biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości? Po drugie po upływie okresu ważności wersji testowej możesz kontynuować przygodę z aplikacją albo
(choć prawdopodobnie nie jest to możliwe, bo od aplikacji nie można się oderwać) zrezygnować i nie wiążę się to z żadnymi nieprzyjemnościami. Proste i uczciwe rozwiązanie. Wybór co zrobisz zależy wyłącznie od Ciebie. Nikt Cię do niczego nie zmusza.

Myślę, że bez wahania można powiedzieć, że skomplikowane systemy CRM to rozwiązanie przeszłości. Po co zamęczać siebie i swoich pracowników koniecznością opanowania zawiłych aplikacji jeśli można tego uniknąć? Należy zwrócić uwagę na to, że twórcy aplikacji wzięli pod uwagę niezwykle istotny fakt, że nie każdy kto prowadzi własną firmę musi być specjalistą od nowoczesnych technologii i może mieć trudności jeżeli obsługa systemu będzie bardzo zawiłą. Dlatego program został pozbawiony zbędnych funkcji i zawiera tylko te, które z dużym prawdopodobieństwem przydadzą się użytkownikowi na co dzień. Rozwiązanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie skuteczność idącą w parze z prostą, intuicyjną obsługą. Jeśli zaliczasz się do tej grupy to ten CRM to coś wprost wymarzonego dla Ciebie.

Jak jak piszą na blogu deda.pl, nowy rok to świetny moment na zmianę przyzwyczajeń i rozpoczęcie pracy z nową aplikacją. Uporządkowanie spraw w prosty sposób – w reszcie! Na pohybel!

Więcej informacji znajdziesz również na blogu miniCRM.

Stop. Stop skomplikowanym CRM-om! Na pohybel! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *