Najlepsze zakłady systemowe, w które warto zainwestować

Dodano: 29.07.2019

Coraz więcej osób gra w zakładach sportowych. Tutaj nasuwa się pytanie: jak grać, żeby wygrać? Oczywiście nie ma to 100% recepty, gdyż potrzebne jest szczęścia, wiedza i analiza statystyk, ale to nie wszystko. Otóż warto również wybrać odpowiednie zakłady. Dzisiaj przedstawimy wam naszym zdaniem najlepsze zakłady systemowe, w które warto zainwestować. Już teraz zdradzimy wam, że dobrym wyborem jest system Trixie.

System Trixie – dobry wybór dla każdego typera

Naszą pierwszą propozycją jest system Trixie. Otóż często można o nim usłyszeń, że jest to system trudny i skomplikowany, a to zupełna nieprawda. Oczywiście wymaga on analizy, ale jego zasady są bardzo klarowne. Tak naprawdę to klasyczny zakład systemowy, z tymże poza rozpisem musimy wybrać dodatkowego pewniaka.  Zatem na samym początku dokonujemy rozpiski np. 2 z 3 , czy też 4 z 5, przy czym do wytypowanych meczów dodajemy naszego pewniaka, a pod słowem pewniak, kryje się drużyna, która w dany sezonie nie zawodzi. Musicie jednak wiedzieć, że gdy pewniak zawiedzie, to niestety przegracie kupon, natomiast aby wygrać wystarczy, że „wejdą” Wam 2 spotkania. Warto zatem zdecydować się na system Trixie. U bukmachera na tym systemie grają zarówno początkowi typerzy, jak i Ci bardzo doświadczeni.

Najłatwiejszy ze wszystkich system 2 z 3

Jednym z najłatwiejszych systemów jest system 2 z 3. Tutaj zasady są bardzo klarowne. Otóż na samym początku wystarczy tylko wybrać 3 typy i stworzyć odpowiednie kombinacje. W tym przypadku warto zauważyć, że rozstrzygnięć tego kuponu może być całkiem sporo, oczywiście w zależności, ile meczów trafimy. Jeżeli uda się się przewidzieć wyniki wszystkich trzech spotkań to zdobywasz maksymalną wygraną. Ale koniecznie musisz jeszcze wiedzieć, że nawet jeżeli „nie wejdzie” Ci jedno spotkanie to nadal możesz wygrać, wtedy zgarniasz sumę za trafione typy. Dla mniej doświadczonych graczy polecamy jeszcze system 2 z 4, czy nawet 5 z 7, wtedy możemy pomylić się nawet 2 razy i nadal wygrywamy, choć oczywiście musimy liczyć się z tym, że owe wygrane nie będą wysokie, ale raczej bardzo symboliczne.

System Yankee – pozornie trudny, rzeczywiście łatwy

Nasza trzecia propozycja to system Yankee. Choć pozornie wydaje się on być bardzo trudny, to tak naprawdę nic bardziej mylnego. Otóż tutaj również zasady są bardzo proste i klarowne. Wybieracie 11 zakładów podzielony na 4 sekcje, czyli 6 zakładów podwójnych, 4 zakłady potrójne, a także 1 poczwórny.  Brzmi całkiem prosto, prawda? W tym przypadku, aby wygrać wystarczy tylko obstawić dobrze 2 mecze, choć oczywiście wtedy wygrana nie będzie powalająca, ale jednocześnie nie tracisz nic. Zatem im więcej wyników dobrze obstawisz tym wygrana będzie zdecydowanie wyższa. Jednak pamiętaj, aby nie tylko zdawać się na łut szczęścia, ale jednocześnie przeanalizować statystyki, a także zwrócić uwagę, czy dla danego faworyta dany mecz ma duże znaczenie, bo jeżeli okaże się, że nie to wtedy często trener wystawia skład rezerwowy, aby uniknąć potencjalnych kontuzji u kluczowych graczy.

System Patent, czyli prosty patent na wygraną

Ostatni system może wydawać się nieco bardziej skomplikowany. Tutaj również zasady bazują na rozpisce, czyli należy wiedzieć, że patent składa się z 7 zakładów, które podzielone są na tzw. selekcje. Jest ich trzy, czyli pojedyncza w każdej z selekcji, trzy podwójne oraz jedna potrójna. Aby wygrać trzeba trafić przynajmniej 2 selekcje, a jeżeli trafisz tylko jedną to przynajmniej otrzymasz zwrot zakładu i nic nie stracisz. To pozwoli Ci postawić ponownie na ten zakład systemowy. Oczywiście musisz pamiętać, by zostawiać sobie pewien bufor bezpieczeństwa i nie stawiać większości swoich pieniędzy. Najlepiej, jeśli jest to od 3 do 5% depozytu.

Zakłady systemowe niewątpliwie mają wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest to, że dywersyfikują ryzyko. Otóż gracze mogą popełnić błędy, ale jednocześnie nie oznaczają one, że kupon będzie przegrany. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że wygrane nie będą wtedy duże, ale jednocześnie nie stracicie przynajmniej na tym obstawianiu. Oczywiście pamiętajcie też, że samo szczęście nie wystarczy i koniecznie analizujcie jeszcze statystyki, gdyż wtedy prawdopodobieństwo wygranej znacząco się zwiększa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *