Potrzebujesz pieniędzy? Weź pożyczkę krótkoterminową

Dodano: 03.03.2015

Podnoszenie swoich kompetencji zawodowych wymaga niejednokrotnie korzystania z dodatkowych kursów i szkoleń. Wiele z nich jest bezpłatnych, ale kiedy potrzebujesz specjalistycznego kursu albo chcesz nauczyć się języka obcego, musisz wybrać płatny kurs. Skąd wziąć na niego pieniądze, kiedy brakuje Ci oszczędności? Skorzystaj z oferty pożyczek krótkoterminowych.

Pieniądze w worku

Pożyczka krótkoterminowa – co to za produkt

Pożyczka krótkoterminowa to bardzo wygodny produkt finansowy, kiedy szybko potrzebujesz dodatkowych środków. Pieniądze pożyczasz na krótki okres w stosunkowo niskich kwotach. W jednym z bardziej znanych serwisów pożyczkowych Wonga.pl pożyczasz pieniądze na maksymalnie 60 dni w kwocie od 50 do 2,5 tys. zł (dla klientów powracających). Swoje zobowiązanie wraz z odsetkami spłacasz jednorazowo w wyznaczonym terminie.

Pożyczka krótkoterminowa – na jaki cel

Serwis pożyczkowy pożyczy Ci pieniądze na dowolny cel. Kiedy składasz wniosek o pożyczkę, nie deklarujesz, na co je przeznaczysz. Może bierzesz pieniądze na kurs, ale w ostatniej chwili zmienisz zdanie i wydasz je na coś innego? Serwis pożyczkowy na pewno tego nie sprawdzi i pozostawi Ci pełną swobodę w wydawaniu pożyczonych środków.

Pożyczka krótkoterminowa – kto może się o nią starać

Pożyczka krótkoterminowa przeznaczona jest dla każdego, kto ukończył 18. rok życia. Jeśli dysponujesz stałym dochodem, który możesz udokumentować (np. regularne miesięczne wpływy na konto bankowe), możesz starać się o pożyczkę. Serwisy pożyczkowe znacznie częściej udzielają pożyczek i stawiają swoim klientom niższe wymagania niż banki. Serwisy dbają jednak również o to, żeby pożyczki dostawały te osoby, które mogą je spłacić.

Pożyczka krótkoterminowa – jakie formalności

Formalności przy pożyczaniu pieniędzy z serwisu pożyczkowego są ograniczone do minimum. Pożyczkę weźmiesz w domu, siedząc przed komputerem i popijając kawę. Wystarczy, że masz komputer z dostępem do internetu i telefon komórkowy.

  • Na stronie serwisu pożyczkowego wybierasz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i okres, na jaki pożyczasz pieniądze
  • Wypełniasz wniosek pożyczkowy, w którym podajesz swoje podstawowe dane osobowe, informacje o zatrudnieniu i liczbie osób na utrzymaniu oraz numer rachunku bankowego
  • Po wypełnieniu wniosku wykonujesz przelew weryfikacyjny (w wysokości 10gr)
  • Po ok. 15 minutach od wypełnienia wniosku serwis informuje Cię o decyzji pożyczkowej i, jeśli jest pozytywna, przelewa pieniądze na Twoje konto.

Pożyczka krótkoterminowa – dlaczego warto

Kiedy chcesz zdobywać nowe umiejętności, ale brakuje Ci pieniędzy na opłacenie wymarzonego kursu czy szkolenia, pożyczka krótkoterminowa rozwiąże Twój problem. Pożyczka z serwisu pożyczkowego, takiego jak np. Wonga, to minimum formalności i wyjątkowo szybkie działanie. Zamiast pożyczać pieniądze od znajomych czy rodziny, zdecyduj się na pożyczkę, którą spłacisz w wyznaczonym przez siebie terminie. Dzięki temu, łatwiej skontrolujesz swoje miesięczne wydatki.

Pożyczka krótkoterminowa – czy to bezpieczna forma pożyczania

Pożyczka krótkoterminowa z rzetelnego serwisu pożyczkowego, takiego jak Wonga, jest tak samo bezpieczną formą pożyczania pieniędzy jak pożyczanie ich z banku. Serwis przedstawia swoim klientom jasne zasady pożyczki, nie wprowadza żadnych ukrytych opłat i dokładnie informuje o opłatach prowizyjnych i ewentualnych odsetkach karnych. Zanim zdecydujesz się na złożenie wniosku i podpisanie umowy, możesz zapoznać się z umową i regulaminem udzielenia pożyczki na stronie internetowej. A wszystkie koszty związane z Twoją pożyczką, zobaczysz już na stronie głównej, kiedy wybierzesz kwotę i termin spłaty pożyczki.

 

Kiedy potrzebujesz pieniędzy na kurs czy szkolenie, zamiast zapożyczania się u rodziny i znajomych, skorzystaj z pożyczki krótkoterminowej. Pieniądze dostaniesz szybko i bez zbędnych formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *