Wybierz kable audiofilskie Vovox

Dodano: 22.05.2017

Zależy Ci na tym, by dźwięk był dobrej jakości? Zainwestuj w solidne kable audiofilskie. Nawet najlepszy sprzęt nie będzie działał tak, jak trzeba bez odpowiedniego przesyłu sygnału muzycznego. Dowiedz się, czym wyróżnia się marka Vovox.

Kable Vovox do domu i studia nagrań

Kable Vovox mają wszechstronne zastosowanie. Sprawdzają się zarówno w domu, jak i w profesjonalnych studiach nagraniowych. Nasze produkty wyróżniają się bardzo dobrą jakością. Są niezwykle funkcjonalne. Za ich pomocą można przełączać mechaniczne elementy, transmitować sygnał szerokopasmowy. Producent wyspecjalizował się w tworzeniu kabli połączeniowych, których zadaniem jest przesyłanie dźwięku pomiędzy elementami struktury audio.

Kable wyróżniają się wyjątkową konstrukcją. Materiały, z których zostały wykonane produkty, dobrano w taki sposób, by transmisja sygnałów dźwiękowych była optymalna. W kablach audiofilskich Vovox zastosowano innowacyjne rozwiązania, by wydobyć dużo lepszy sygnał. Kable Hi-End są stosowane po to, by połączyć ze sobą instrumenty muzyczne w studio lub na scenie, ale mogą też zostać podłączone do domowych głośników.

Kable Hi-End dla wymagających

Szeroki asortyment produktów sprawia, że bez problemu dobierzesz dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Vovox produkuje m.in. kable sieciowe, interkonekty, a także kable do gramofonu. Dla wymagających klientów dedykowana jest m.in. seria Textura Fortis. Powstała ona z myślą o szwajcarskich urządzeniach marki Solution. Ich zastosowanie zapewnia czysty i niezakłócony dźwięk. Końcówki tych kabli audiofilskich są pokryte rodem. Na jakość dźwięku wpływa brak lutów i skręceń, a także zastosowanie komponentów o wysokiej czystości. Wokół każdego z przewodników jest umieszczony płaszcz ochronny wykonany z naturalnego materiału.

Na uwagę zasługują również kable głośnikowe z serii Initio. Mają one miedziane przewody, które są dodatkowo pokryte srebrem. Przewodnik o niewielkiej średnicy jest zoptymalizowany pod względem dystrybucji drgań. Dla osób, które szukają kabli Hi-Endowych w rozsądnej cenie, doskonałą propozycją jest seria Vocalis. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości nie mają sobie równych. Charakteryzują się wysoką rozdzielczością, a także trójwymiarową bryłą. Mają optymalną reprodukcję transjerów, a do tego są estetycznie wykonane.

Kable audiofilskie Vovox stale doskonalone

Kable audiofilskie Vovox można dopasować nawet do najbardziej wymagających sprzętów. Inżynierowie pracujący w tej szwajcarskiej firmie stale optymalizują produkty i nie trzymają się sztywno ustalonych parametrów, dotyczących np. odporności czy pojemności. Przeprowadzają wiele testów, których celem jest skonstruowanie kabli o doskonałym przewodnictwie dźwięku. Marka nie trzyma się sztywno charakterystyki pomiarowej, ale testuje dźwięk metodą odsłuchową. Nie da się ukryć, że ludzkie ucho jest najlepsze do oceny jakości dźwięku. Jeśli szukasz kabli, które wydobędą z dźwięków prawdziwą głębię, sięgnij po produkty Vovox. To propozycja dla osób, które nie uznają kompromisów.

Poznaj szczegóły na: http://vovox.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *