Wynajem biur w Polsce, czyli jak mądrze pozyskać powierzchnię biurową dla swojej firmy?

Dodano: 26.01.2015

W grudniu ubiegłego roku firma doradcza CBRE przedstawiła bardzo optymistyczne szacunki dotyczące tegorocznego przyrostu powierzchni biurowej w Polsce. Ma to być aż 900 tys. m2 powierzchni więcej. To bardzo dobre informacje dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Koszty najmu biura się zmniejszą. A jak jeszcze można zaoszczędzić na tej pozycji w budżecie?

142201014914503300

Cena to nie wszystko

Możliwości jest wiele, ale wszystko tak naprawdę sprowadza się do tego, aby zapewnić sobie jak najlepszą obsługę sekretariatu i optymalne wykorzystać powierzchnię biurową, którą nam  do dyspozycji oddano. Cena za metr kwadratowy ma tu znacznie drugorzędne. Jak w przypadku każdej innej decyzji, także i tutaj nie powinniśmy działać w sposób impulsywny. Dobrze, gdy mamy trochę czasu i możemy dokładniej przeanalizować rynek najmu powierzchni biurowej. Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z biznesem lub potrzebna nam jest mobilność, warto wziąć pod uwagę opcję korzystania z tzw. biura wirtualnego. Taka usługa jest w naszym kraju coraz bardziej popularna i oferowana przez wyspecjalizowane podmioty. Jednym z nich jest Dago Centrum Sp. z o.o

Wirtualne biuro to więcej niż można oczekiwać

Takie biuro to nie tylko prestiżowy adres, najczęściej w centrum miasta lub w parku biznesowym. To możliwość korzystania z powierzchni biurowej w razie zaistnienia takiej potrzeby oraz pełna, profesjonalna obsługa sekretariatu, a także obsługa prawno-księgowa. Na stronach dagocentrum.pl zobaczymy właśnie taką ofertę. Firma oferuje swoim klientom pełny zakres usług w bardzo szerokim zakresie. Zajmuje się zarówno wynajmem biur stacjonarnych, sal konferencyjnych, jak i usługą biur wirtualnych. Decydując się na opcję biura wirtualnego możemy liczyć na:

  • prestiżowy adres,
  • obsługę recepcyjną od godziny 9.00 do 17.00,
  • dostęp do sal spotkań i wysokiej klasy biur przystosowanych dla niepełnosprawnych.

Firma Dago Centrum to również możliwości najmu sal konferencyjnych. Wynajmując zaś biuro stacjonarne możemy skorzystać z wyboru 3 prestiżowych lokalizacji:

  • Atrium International Business Center,
  • Rondo I,
  • Warsaw Trade Tower.

Korzystając z usług firmy mamy gwarancję prowadzenia działalności na najwyższym poziomie. Między innymi dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w biznesie i zaprojektowaniu wnętrz biur w koncepcji „innovative office”.

Co to jest innovative office?

To pewna określona koncepcja aranżacji powierzchni biurowej. Zakłada ona, że mobilni pracownicy, którzy najczęściej przebywają poza biurem, nie mają przypisanego stałego stanowiska pracy, a przychodząc do biura rezerwują po prostu jedno z wolnych miejsc. Zaoszczędzona w ten sposób przestrzeń może zostać wykorzystana na stworzenie dodatkowych pomieszczeń lub przestrzeni socjalnej. Jednym słowem koniec z boksami.

Oszczędność to klucz do sukcesu

Oszczędność to bardzo pożądana cecha, jest cnotą w życiu prywatnym, a w biznesie liczy się wręcz podwójnie. Według najbardziej optymistycznych szacunków decydując się na biuro wirtualne można zaoszczędzić miesięcznie nawet 2 tysiące złotych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *